Užitečné stránky

  

Ego for you

Zajímavé stránky, kde najdete cvičení na anglickou gramatiky (zejména slovesné časy). Dále pak v části 'Read on' si můžete zkusit přečíst nějaké ty články na různá témata (Vánoce, anglicky mluvící země, cestování) a odpovědět na pár otázek k textu, nebo si můžete procvičit slovní zásobu pomocí obrázků, her, křížovek, ... atd. 

Pomoc s angličtinou z Dánska

Další skvělá stránka, která vás přezkouší a hned vám i test vyhodnotí. Opět cvičení na gramatiku, hry, cvičení ... Po levé straně si v menu najděte potřebný odkaz. 

English Club

Jiné stránky se spoustou cvičení na všemožnou gramatiku nebo slovní zásobu - menu po levé straně (Grammar, Vocabulary). Pokročilejší mohou zkusit nějaký ten poslech (Listening->Listening to the news). Dále pak můžete otestovat vaší slovní zásobu (ESL Games a ESL Quizzes). 

Diagnostický test

 Zkuste tento zajímavý test a on vám prozradí, jak na to jste. Trvá zhruba 20 minut a budete potřebovat sluchátka !!! 

Angličtina Online 

Stránky kompletně v češtině (tedy až na ta cvičení :-)) rozdělená do různých kategorií od tolik "zábavné" gramatiky a po skutečně zajímavé články. 

Chcete si dopisovat ??? 

Vyplňte registrační formulář a třeba se i někdo ozve. Nebo můžete zkusit odpovědět. I tak se můžete zlepšit v angličtině. 

BBC English - něco i česky :-) 

Další stránka, která se věnuje výuce anglického jazyka přímo od BBC ! Zkuste tuto stránku a najděte si to, co potřebujete v českém jazyce. 

World of English

Velice dobrá stránka, kde najdete mraky cvičení, ale také hrátky se slovy, rozdíly mezi různými druhy angličtin, text o zemích, kde se mluví anglicky, anglickou literaturu a mnohé další.